Search
Zestaw do monitoringu Hikvision

Ivel.pl – najlepsze zestawy wideodomofonowe

W ivel.pl kupisz zestawy wideodomofonowe od najlepszych światowych producentów, a także wiele więcej! Ivel to bowiem sklep oferujący sprzęt monitorujący, systemy alarmowe czy systemy kontroli dostępu. Już teraz przejrzyj ofertę i wybierz coś dla siebie.

Ivel.pl – sklep internetowy, gdzie bez problemu można kupić niezawodne systemy zabezpieczeń oraz systemy teleinformatyczne. W Ivel dostępne są urządzenia od najlepszych światowych producentów, więc jakość oferowanego sprzętu jest zagwarantowana!

W Ivel zaopatrują się zarówno klienci hurtowi, jak i detaliczni, zatem w asortymencie sklepu znajdują się nie tylko zaawansowane technologicznie urządzenia, ale także proste w obsłudze zestawy – idealne do użytku domowego. Dzięki temu z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Warto wiedzieć, że podstawowa oferta Ivel zawiera: akcesoria do monitoringu IP, AHD czy HDCVI; systemy alarmowe, które są dostosowane do pracy zarówno w małych budynkach, jak i w dużych obiektach; systemy kontroli dostępu i RCP; domofony i wideodomofony; interkomy; domowe czujniki; systemy RACK i elementy sieci LAN oraz WLAN.

Do wyboru właśnie tego sklepu z pewnością przekona fakt, że w Ivel są naprawdę konkurencyjne ceny, co więcej – termin realizacji zamówienia jest krótki. Ponadto w razie problemów podczas zakupów pracownicy sklepu zawsze służą pomocą i radą (sklep oferuje też pomoc przy montażu wybranych urządzeń). Zakupy na ivel.pl zawsze są udane!

Jak już wspomniano, Ivel słynie z naprawdę szerokiej oferty, która obejmuje profesjonalne zestawy wideodomofonowe – takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne! Sprawdza się nie tylko w dużych obiektach, ale także prywatnych domach, zapewniając bezpieczeństwo.

Kamera do monitoringu

Zestawy wideodomofonowe – charakterystyka i zalety rozwiązania

Wideodomofon to system kontroli dostępu, który jest bardzo funkcjonalny i praktyczny. Dzięki wideodomofonowi można nie tylko usłyszeć przybyłego gościa, ale również go zobaczyć – bez konieczności podchodzenia do drzwi. Zestaw wideodomofonowy sprawdza się szczególnie tam, gdzie nie mamy możliwości zobaczyć z zewnątrz budynku, kto aktualnie stoi pod naszymi drzwiami.

Gotowe i profesjonalne zestawy wideodomofonowe dostępne w sklepie Ivel. Gotowy zestaw jest gwarancją tego, że wszystkie poszczególne elementy są ze sobą kompatybilne, dzięki temu działają sprawnie. Typowy zestaw wideodomofonowy dostępny na ivel.pl składa się z: panelu zewnętrznego, monitora oraz odpowiedniego zasilacza. Warto dodać, że monitory kolorowe zapewniają bardzo dobrą jakość obrazu.

Zestaw wideodomofonowy od Ivel nie tylko świetnie działa, ale także nowocześnie się prezentuje – wszystkie elementy są bowiem wykonane z wielką starannością, wyglądają designersko. Oferta sklepu jest zróżnicowana, dlatego z pewnością każdy dobierze zestaw idealnie współgrający z otoczeniem.

Domofon Hikvision

Zestaw wideodomofonowy Hikvision

Wyżej scharakteryzowaliśmy ogólnie zestawy wideodomofonowe – teraz przyjrzymy się jednemu konkretnemu, bardzo często wybieranemu przez klientów Ivel. Chodzi oczywiście o zestaw wideodomofonowy DS-KIS703-P-W od Hikvision, który składa się z panelu, monitora, ramki natynkowej oraz zasilacza.

Jest to zestaw bezprzewodowy, z wbudowaną kamerą fullHD oraz z obiektywem o bardzo szerokim kącie widzenia. Zestaw wideodomofonowy Hikvision posiada dotykowy monitor i umożliwia dwukierunkową komunikację. Ponadto automatycznie wykonuje i zapisuje zdjęcia w przypadku braku odpowiedzi na przycisk dzwonka. Możliwy jest montaż natynkowy oraz podtynkowy. Co bardzo ważne, wideodomofon Hikvision posiada wbudowany moduł WiFi, który umożliwia proste połączenie z domowym routerem bezprzewodowym.

Zdecydowanie warto zainwestować w profesjonalny zestaw wideodomofonowy. To rozwiązanie jest nie tylko bardzo komfortowe, ale także zapewnia bezpieczeństwo, uniemożliwiając wejście na posesję osób niepożądanych.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *