Search
Kurtyny bezpieczeństwa

Gigaom.pl – przekaźniki i kurtyny bezpieczeństwa

Gigaom.pl to sklep z niezawdoną automatyką przemysłową. W ofercie są m.in. przekaźniki bezpieczeństwa i kurtyny bezpieczeństwa. Firma działa od 2009 roku – od tego czasu cieszy się popularnością i zaufaniem klientów, którzy zawsze mogą liczyć na obsługę na najwyższym poziomie.

Sklep gigaom.pl działa od 2009 roku. Siedziba firmy znajduje się w Opolu. Co bardzo ważne, jej założyciele już od samego początku stawiali na rozwiązania e-commerce – dobrze wiedzieli, że przyszłością handlu jest właśnie sprzedaż internetowa. Jak widać, mieli rację, ponieważ obecnie Gigaom to jeden z największych i najpopularniejszych sklepów internetowych tego typu.

W ofercie Gigaom znajdują się: czujniki indukcyjne, czujniki pojemnościowe, czujniki ultradźwiękowe, czujniki magneto indukcyjne, czujniki fotoelektryczne, czujniki laserowe, systemy bezpieczeństwa maszyn i urządzeń, systemy złącz, sterowniki PLC SIMATIC, aparatura niskiego napięcia, przemienniki częstotliwości, impulsowe zasilacze modułowe oraz do montażu na szynę DIN, przekaźniki bezpieczeństwa PNOZ, wyłączniki magnetyczne PSEN oraz bariery bezpieczeństwa, złączki szynowe, zasilacze oraz switche przemysłowe. Trzeba koniecznie dodać, że wszystkie urządzenia pochodzą od znanych i cenionych producentów, którzy stanowią gwarancję ich najlepszej jakości: SICK, TURCK, Banner Engineering, Escha, Siemens, Mean Well, Schneider Electric, Pilz, Weidmuller. Ponadto, na zapytanie, sklep oferuje produkty firm: Omron, IFM, Pepperl+Fuchs, ABB, Festo, Phoenix Contact, oraz wielu innych.

Giga om

Co ważne, firma Gigaom otrzymała od międzynarodowej wywiadowni gospodarczej Bisnode D&B Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za najwyższą ocenę wiarygodności płatniczej. Świadczy to o tym, że firma ma bardzo dobrą kondycję i płynność finansową, systematycznie realizuje zobowiązania oraz że ryzyko transakcji z nią jest minimalne.

Jednymi z najczęściej wybieranych urządzeń w sklepie gigaom.pl są przekaźniki bezpieczeństwa i kurtyny bezpieczeństwa. Poniżej więcej informacji w tym temacie!

Przekaźniki bezpieczeństwa od Gigaom

Warto wiedzieć, że przekaźniki bezpieczeństwa to bardzo ważne urządzenia, w które należy inwestować, ponieważ zmniejszają ryzyko zagrożenia dla maszyn, znacznie zwiększają bezpieczeństwo człowieka (pracownika), a także sprawiają, że maszyna służy wiele lat (jej żywotność zwiększa się). przekaźniki bezpieczeństwa, gdy tylko dochodzi do niebezpiecznej sytuacji, odłączają zasilanie od elementów wykonawczych, dzięki czemu maszyna przestaje pracować natychmiast.

Przekaźniki bezpieczeństwa są do kupienia oczywiście w sklepie gigaom.pl. Kupując w Gigaom, można mieć pewność, że stawia się na urządzenia najlepszej jakości, od najlepszych producentów, które z pewnością nie zawiodą w sytuacji zagrożenia. Przekaźniki mają kompaktową budowę i są bardzo proste w instalacji. Zadbaj o bezpieczeństwo zarówno swoich pracowników, jak i maszyny!

Czujniki optyczne

Kurtyny bezpieczeństwa od Gigaom

Oprócz przekaźników bezpieczeństwa zainteresowaniem cieszą się też kurtyny bezpieczeństwa, których działanie polega na ograniczeniu dostępności do obszaru niebezpiecznego. Urządzenie zawiera nadajnik i odbiornik, pomiedzy którymi znajduje się wiązka światła. Gdy tylko zostanie ona przecięta przez jakiś obiekt, kurtyna bezpieczeństwa uruchamia się, głośno sygnalizując, że coś jest nie tak. To dobry sposób na zapewnienie bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Zajrzyj na gigaom.pl i zobacz dostępne tam kurtyny bezpieczeństwa. Wybór sprzętu jest ogromny: od małych i kompaktowych po ekstremalnie solidne i odporne wersje, które zapewniają 100-procentowe bezpieczeństwo. Kurtyny bezpieczeństwa dostępne w Gigaom pochodzą od najlepszych producentów: Banner Engineering, Sick, Schneider Electric. Zachęcamy do przejrzenia oferty!

Trzeba pamiętać, że bezpieczeństwo jest najważniejsze i na tym nigdy nie powinno się oszczędzać. Zakup przekaźników i kurtyn bezpieczeństwa do świetny sposób na zapewnienie największej możliwej ochrony zarówno ludziom, jak i maszynom.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *