Search
Czujniki optyczne

Gigaom.pl – złączki szynowe i aparatura niskiego napięcia

Gigaom.pl to sklep internetowy z elementami automatyki przemysłowej. Firma działa od 2009 roku, więc zdążyła zdobyć już wielu zaufanych klientów! W ofercie Gigaom znajdują się m.in. złączki szynowe i aparatura niskiego napięcia – poniżej krótko opisujemy te urządzenia.

Gigaom to doświadczona firma na rynku, która zajmuje się dystrybucją elementów automatyki przemysłowej. Działa od 2009 roku – przez ten czas zdążyła zgromadzić wielu zaufanych klientów, którzy doceniają szeroki asortyment wysokiej jakości, fachową i pomocą obsługę, a także szybką realizacją zamówienia.

Gigaom.pl to obecnie jeden z największych i najpopularniejszych sklepów internetowych tego typu. Wszystko dzięki założycielom firmy, którzy od początku stawiali na rozwiązania e-commerce, trafnie przewidując, że właśnie to jest przyszłością handlu.

W stałej ofercie Gigaom znajdują się: systemy bezpieczeństwa maszyn i urządzeń, sterowniki PLC SIMATIC, aparatura niskiego napięcia, przemienniki częstotliwości, systemy złącz, impulsowe zasilacze modułowe oraz do montażu na szynę DIN, przekaźniki bezpieczeństwa PNOZ, wyłączniki magnetyczne PSEN oraz bariery bezpieczeństwa, złączki szynowe, zasilacze oraz switche przemysłowe, czujniki indukcyjne, czujniki pojemnościowe, czujniki ultradźwiękowe, czujniki magnetoindukcyjne, czujniki fotoelektryczne, czujniki laserowe.

Poniżej krótko opisujemy zarówno złączki szynowe, jak i aparaturę niskiego napięcia – to jedne z częściej wybieranych urządzeń w Gigaom. Warto dowiedzieć się więcej.

Złączki szynowe

Złączki szynowe – podstawowe informacje

Złączki szynkowe umożliwiają łączenie zasilania, sygnałów sterujących, pomiarowych itp. Tworzą połączenie elektryczne – jednak nie tylko! Są bowiem także elementami mechanicznymi – mocują i organizują połączenia w szafie elektrycznej. Złączki szynowe można ze sobą zestawiać, tworząc pakiety różnej wielkości oraz funkcjonalności. Mogą być elementami złożonymi.

Gdzie można kupić dobrej jakości złączki szynowe? Oczywiście w sklepie gigaom.pl: https://gigaom.pl/zlaczki-szynowe. W ofercie Gigaom dostępne są złączki szynowe od dobrego producenta Weidmuller, dlatego można być pewnym ich jakości i niezawodności. W tej kategorii znajduje się blisko 50 produktów, więc zdecydowanie jest w czym wybierać. Zachęcamy do odwiedzenia sklepu gigaom.pl!

Aparatura niskiego napięcia – podstawowe informacje

Aparatura niskiego napięcia to grupa wielu różnych urządzeń. W jej skład wchodzą m. in.:

1) łączniki elektryczne (a więc: wyłączniki nadmiarowo- i różnicowo-prądowe, łączniki krzywkowe, przekaźniki, styczniki);
2) urządzenia do zasilania silników i sterowania ich pracą;
3) elementy chroniące maszyny i instalacje przez różnymi zaburzeniami oraz przepięciami sieciowymi (np. bezpieczniki).

Aparatura niskiego napięcia to niezwykle szeroka grupa urządzeń w sklepie gigaom.pl: https://gigaom.pl/aparatura-niskiego-napiecia. W tej kategorii w Gigaom znajduje się blisko 3500 tysiąca urządzeń, co zdecydowanie robi wrażenie. Wybór jest ogromny! W ofercie znajdują się m. in.: osprzęt pulpitowy, elementy sygnalizacyjne, wyłączniki silnikowe, styczniki, łączniki krańcowe, elementy sygnalizacyjne, elementy pomocnicze, kasety sterownicze, aparatura modułowa, szafy i obudowy. Aparatura niskiego napięcia od Gigaom to sprzęt z najwyższej półki. Warto w niego zainwestować.

Zdecydowanie warto postawić na sklep gigaom.pl. Nie bez powodu cieszy się on tak dużą popularnością i zaufaniem wśród klientów. W ofercie sklepu znajdują się wyłącznie najlepszej jakości urządzenia od czołowych światowych producentów jak: TURK, SICK, Escha, Siemens, Mean Well, Schneider Electric, Banner Engineering, Pilz, Weidmuller. Co więcej, na pytanie klienta dostępne są także sprzęty marek: Omron, IFM, Pepperl+Fuchs, ABB, Festo, Phoenix Contact oraz wielu innych. Jak zatem widać, asortyment Gigaom jest z najwyższej półki – a to wszystko w konkurencyjnych cenach!
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *