Search
Miernik lakieru

Ivel.pl – zainwestuj w miernik grubości lakieru

Ivel.pl to sklep z niezawodnymi systemami zabezpieczeń. Kupić tam można akcesoria do monitoringu wewnętrznego i zewnętrznego, ale nie tylko! W ofercie jest także miernik grubości lakieru samochodowego – niezwykle przydatne urządzenie, szczególnie jak chce się kupić używane auto. Zobacz!

Oferta sklepu ivel.pl jest bardzo szeroka. Wśród dostępnych urządzeń są: akcesoria do monitoringu (w tym monitoringu IP, AHD czy HDCVI), innowacyjne systemy alarmowe (dostosowane do pracy w małych i dużych budynkach), domofony i wideodomofony (do domów jedno- i wielorodzinnych), systemy kontroli dostępu i RCP, interkomy, domowe czujniki, systemy RACK, elementy sieci LAN oraz WLAN i wiele więcej. Wszystkie sprzęty pochodzą od najlepszych światowych producentów, więc można być pewnym ich jakości.

Co bardzo ważne, sklep oferuje zarówno zaawansowane technologicznie urządzenia, jak i proste zestawy do domowego użytku – wszystko po to, aby spełnić wymagania wszystkich klientów (hurtowych i detalicznych).

Kupując w Ivel, można być pewnym atrakcyjnych cen, szybkiej realizacji zamówienia oraz oczywiście fachowego doradztwa. Wykwalifikowani pracownicy sklepu zawsze chętnie pomagają w wyborze odpowiednich urządzeń. Można im zaufać.

Miernik grubości lakieru samochodowego to jedno z częściej wybieranych urządzeń w sklepie Ivel. To urządzenie niezawodne i funkcjonalne – świetnie sprawdza się podczas np. zakupu auta używanego. Poniżej prezentujemy więcej informacji.

Kamera do monitoringu

Miernik grubości lakieru Prodig-Tech GL-PRO-2FA

Wybierając miernik lakieru, najlepiej postawić na urządzenie od sprawdzonego producenta. Taki jest właśnie sprzęt od Prodig-Tech. Model GL-PRO-2FA oparty jest na nowoczesnych 32-bitowych procesorach. Umożliwia szybki i dokładny pomiar realizowany za pomocą 12-bitowego przetwornika testera. Świetny sprzęt!

Miernik grubości lakieru od Prodig-Tech posiada nowatorską konstrukcję sondy pomiarowej umożliwiającą pomiar punktowy na materiałach ferromagnetycznych i niemagnetycznych (w zależności od wersji), automatycznie rozpoznając badany materiał oraz informując na wyświetlaczu o rodzaju materiału.

Miernik lakieru samochodowego Prodig-Tech GL-PRO-2FA posiada zatem kilka ważnych cech: dokonuje pomiaru na blachach stalowych i aluminiowych, automatycznie wykrywa podłoże, posiada statystyki pomiarów, 3 trypy pracy oraz pamięć 960 pozycji, wyposażony jest w diodę podświetlającą miejsce pomiaru, a ponadto ma sygnalizację dźwiękową.

Ten miernik do lakieru można kupić oczywiście w sklepie Ivel.pl. Jednak co ważne, dostępne są tam też inne urządzenia, również godne uwagi, więc zdecydowanie warto zajrzeć na stronę, aby poznać całą ofertę i dokonać odpowiedniego wyboru.

Kamery termowizyjne

Mierniki lakieru – dlaczego warto zainwestować?

Mierniki grubości lakieru to urządzenia umożliwiające realną ocenę grubości warstwy lakieru. Są zatem w stanie ocenić, czy auto jest powypadkowe. Gdy w jakimś miejscu na karoserii warstwa lakieru jest niepokojąco grupa, urządzenie z pewnością to pokaże.

Mierniki lakieru samochodowego świetnie sprawdzają się podczas zakupu auta używanego. Ten sprzęt chroni kupującego przed nieuczciwym sprzedającym, który np. chciałby ukryć nieciekawą historię pojazdu. Mierniki lakieru umożliwiają prosty i całkowicie samodzielny pomiar, bez konieczności konsultacji profesjonalistą. Nie daj się oszukać, zainwestuj w dobry sprzęt pomiarowy.

Najlepsze mierniki lakieru do samochodu są dostępne w sklepie Ivel.pl. Co ważne, w ofercie są różne urządzenia tego typu: zarówno profesjonalne, idealne do warsztatu lakierniczego czy stacji diagnostycznej, jak i urządzenia nieco prostsze, mniej dokładne, dla amatorów. Dostępne są mierniki dostosowane do wykonywania pomiarów na blasze aluminiowej oraz stalowej. Zachęcamy do zajrzenia do sklepu!
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *